Franchising

TAPPiTOS FRANCHISING KO$ULLARIMIZ

Merhaba;
Öncelikle Tappitos'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler

Yatırım Bedeli

İç mekan metrekare birim fiyatımız 2.000TL , Dış mekan metrekare birim fiyatımız 2.500TL’dir. İşleyişimiz anahtar teslimdir. (dekorasyon, mobilyalar ireko ağacı, inşaat, marangoz, açılır-kapanır tente, yer kaplaması, tabela reklam işleri, peyzaj, aydınlatma, aydınlatma, makine ekipmanları, züccaciye, servis ekipmanları, kamera-ses sistemi, otomasyon sistemi, klima, Lcd)

Royalty

Royalty ücreti, yıllık ciro ve kardan, anlaşmada belirlenen oranlarda yüzde olarak ödenen, bir lisans veyticari marka sahibinin sahip olduğu hakları bir başkasına süreli devretmesi karşılığında aldığı bedeldir. Royalty bedeli aylık cirodan %3 olarak belirlenmiştir.

Franchising Süreci

Mağaza Tespiti
Sözleşme
Proje
Tadilat-inşaat (Personel eğitimi-Reklam hazırlığı süreci) işlemektedir.
Anahtar teslim mağaza açılışı süreçleri işlemektedir.

FRANCHISING BA$VURU FORMU

Aşağıdaki formu doldurarak veya Bayilik hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

0 ( 232 ) 373 13 14

TAPPİTOS

Franchising & Royalty Bedeli?

Franchising , sözleşmeye dayalı, direkt bütünleşmiş bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde nasılınıbil (know-how) ve markanın imtiyaz hakkı sahibi, belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşmayla bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırır.
Franchise giriş bedeli (franchise fee) Franchise alanı sisteme girmek için franchise verene ödediği başlangıç bedelidir.

Franchise kullanım bedeli (Royalty) Alanın işletme süresince sistemi ve markayı kullanması karşılığında periyodik olarak franchise verene ödediği sabit veya hasılata göre belirlenen bedeldir.

Tappito's Franchising

Şubemiz Olmak İster misiniz ?